Jak się manipuluje faktami dotyczącymi szczepionek i jak zrobić na tym karierę

Jak zrobić karierę na powtarzaniu w mediach słów „hejter” oraz „antyszczepionkowiec”

Ostatnio zajęta byłam gromadzeniem materiałów do sprawy sądowej. Jest taki Pan posiadający konto na FB Lekarz Dawid Ciemięga. Robi błyskawiczną karierę używając dwóch słów „hejter” i „antyszczepionkowiec”.

Pisałam wcześniej o sprawie wadliwych szczepionek, które zamiast zostać zutylizowane, zostały wstrzyknięte dzieciom. Lekarzom, którzy zrobili to celowo i świadomie, zostały postawione zarzuty narażenia zdrowia i życia.

http://www.wiedzabezcenna.pl/dlaczego-szczepienia-polsce-sa-bezpieczne/

Na swoim profilu FB „Lekarz Dawid Ciemięga” ten Pan odniósł się do powyższej sprawy w następujący sposób: Wkleił zdjęcie UFO (to samo, które widnieje jako zdjęcie do tego postu), wyśmiał całą sytuację nazywając ją „aferą czypionkową” oraz stwierdził, że w ogóle nie ma żadnej afery, a to wszystko (mimo publikacji dziennikarzy Gazety Prawnej, którzy opisali cały ten skandaliczny proceder) tylko wymysł „antyszczepionkowców” (nie ma takiego tworu w Polsce).

Mało tego, samowolnie stwierdził, że te wadliwe i przegrzane szczepionki nie stanowią zagrożenia życia i zdrowia pacjentów i są wysoce skuteczne mimo przerw w działaniu lodówek…

Do tego dodał, że szczepionki np. na teżec i wzw B mogą być przechowywane przez kilka miesięcy poza lodówką i wciąż są skuteczne – mimo, że polskie procedury bezpieczeństwa oraz sami producenci szczepionek mówią coś całkiem przeciwnego – ma być zachowany łańcuch chłodniczy +2-+8 stopni, a po przerwaniu łańcucha przez określony w ulotce dotyczącej danego preparatu, szczepionki muszą zostać zutylizowane.

Wszystkie osoby, które zarzuciły temu Panu, że opowiada bzdury zostały zablokowane przez tego Pana, bez możliwości komentowania kolejnych błazeńskich wpisów tego Pana, a on sam zagroził im pozwem.

Z uwagi na fakt, że również zareagowałam na te bzdury Pan groził mi pozwem, na który cierpliwie czekam od 3 miesięcy aby udowodnić kłamstwa i manipulacje. Pozwu nadal nie ma, natomiast sprawa przybrała korzystny obrót dla tego Pana, ponieważ usuwa wszelkie głosy sprzeciwu i krytyki zamieszczone pod swoimi wpisami. Wylansował się również w mediach jako biedny, pokrzywdzony przez „hejterów” i „antyszczepionkowców”.

Nie zgadzam się na manipulacje!

Poniżej materiał na dysku google – można go udostępniać, korzystać, zobaczyć jakie są fakty w sprawie, o której pisałam już wcześniej:

https://drive.google.com/file/d/1YSXQogprUiFtmfBrhSU6DZbkSc3Xkbei/view?usp=sharing

EDIT:

w sierpniu 2018 stawiłam się w mojej komendzie Policji i złożyłam wyjasnienia oraz cały materiał dowodowy w sprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *